Dinopark Vyškov

V září letošního roku jsme se vydali se školou a školkou do Dinoparku Vyškov. Počasí nám opět přálo, i když v jízdě ve vláčku bylo trošku větrno. Děti, především školkové, byly velmi motivovány svými hrami ohledně dinosaurů ve školce a nadšení následně přešlo i mezi žáky školy. Děti byly z výletu nadšené, ačkoli pradávní obři je někdy dokázali i vystrašit nečekaným zvukem či pohybem :D. Děti měly možnost také navštívit vedlejší maličkou ZOO.

Vánoční trhy Boskovice

7.12. 2018 jsme, již tradičně, vyrazili nasát adventní atmosféru na vánoční trhy do Boskovic. Zhlédli jsme bohatý program , a to vystoupení dětí z mateřských a základních škol, příjezd Pána z Boskovic, který nám popřál krásný a šťastný adventní čas a vánoční svátky, až po rytířské klání šermířů. Děti mohly zakoupit drobné dárečky příbuzným a kamarádům u stánků nejen s tradičními řemesly.